Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Features
lt: Savybės

en: Link color
lt: Nuorodos spalva
