Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa
