Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Link color
oc: Color del ligam
