Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Link
pt: Ligação

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Link color
pt: Cor das ligações
