Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Features
ro: Caracteristici

en: Link color
ro: Culoare link
