Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Link color
sk: Farba odkazu
