Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Link color
te: లంకె రంగు
