Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Features
uk: Властивості

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Link color
uk: Колір посилання
