Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Features
ar: الخصائص

en: Link color
ar: لون الروابط
