Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག
