Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Link color
ca: Color dels enllaços
