Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Link Text
de: Link-Text

en: Link color
de: Link-Farbe
