Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Features
eo: Ecoj

en: Link color
eo: Ligila koloro
