Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Message
et: Teade

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Features
et: Omadused

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Link color
et: Lingi värvus
