Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Top Message Settings
fi: Yläpalkki viestin asetukset

en: General settings for topbar message
fi: Yläpalkin viestin yleiset asetukset

en: Autohide topbar
fi: Piilota palkki automaattisesti

en: Number of seconds
fi: Sekunnit jonka jälkeen piilotetaan
