Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Features
he: פיצ'רים

en: Link color
he: צבע קישור
