Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Features
hr: Značajke

en: Link color
hr: Boja poveznice
