Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Features
hu: Jellemzők

en: Link color
hu: Hivatkozás színe
