Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Link
id: Tautan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Features
id: Fitur

en: Link color
id: Warna tautan
