Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Text color
it: Colore del testo

en: Features
it: Funzionalità

en: Link color
it: Colore collegamenti
