Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan
