Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ
