Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Link color
pl: Kolor odnośników
