Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ
