Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Features
ru: Особенности

en: Link color
ru: Цвет ссылок
