Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Features
sv: Funktioner

en: Link color
sv: Länkfärg
