Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்
