Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Features
tr: Özellikler

en: Link color
tr: Bağlantı rengi
