Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Features
vi: Tính năng

en: Link color
vi: Màu liên kết
