Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Link color
gl: Color das ligazóns
