Topbar Messages (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Features
ja: フィーチャー

en: Link color
ja: リンクの色
