Topic Map Export (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Export
ca: Exporta

en: Owner
ca: Propietari

en: Creation
ca: Creació

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Parent comment
ca: Comentari pare

en: Creator
ca: Creador

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat
