Topic Map Export (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Export
da: Eksportér

en: Owner
da: Ejer

en: Node reference
da: Indholdselementreference

en: Parent comment
da: Overordnet kommentar

en: Creator
da: Skaber

en: Created by
da: Oprettet af

en: Owned by
da: Ejet af

en: Entity reference
da: Entityreference
