Topic Map Export (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Export
es: Exportar

en: Owner
es: Propietario

en: Creation
es: Creación

en: Node reference
es: Referencia a nodo

en: Parent comment
es: Comentario padre

en: Creator
es: Creador

en: Created by
es: Creado por

en: Owned by
es: Propiedad de

en: Entity reference
es: Referencia de entidad
