Topic Map Export (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Export
fi: Vie

en: Owner
fi: Omistaja

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Parent comment
fi: Isäntäkommentti

en: Creator
fi: Luoja

en: Created by
fi: Luonut

en: Owned by
fi: Omistaja

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus
