Topic Map Export (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Export
fr: Exporter

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Node reference
fr: Référence de nœud

en: Parent comment
fr: Commentaire parent

en: Creator
fr: Créateur

en: Created by
fr: Créé par

en: Owned by
fr: Appartenant à

en: Referenced by
fr: Référencé par

en: Entity reference
fr: Référence à une entité
