Topic Map Export (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Export
he: יצוא

en: Owner
he: בעלים

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
