Topic Map Export (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Export
pl: Eksportuj

en: Owner
pl: Właściciel

en: Node reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Parent comment
pl: Komentarz nadrzędny

en: Creator
pl: Twórca

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Owned by
pl: Należy do

en: Entity reference
pl: Referencja do encji
