Topic Map Export (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Export
sk: Exportovať

en: Owner
sk: Vlastník

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Parent comment
sk: Nadradený komentár

en: Owned by
sk: Vlastník
