Topic Map Export (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Export
th: ส่งออก

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Parent comment
th: ลำดับชั้นของความคิดเห็น

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Created by
th: ผู้สอบ
