Topic Map Export (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Export
uk: Експортувати

en: Owner
uk: Власник

en: Creation
uk: Створено

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: Creator
uk: Автор

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: Owned by
uk: Належить

en: Referenced by
uk: Посилання від

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність
