Topic Map Export (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Parent comment
el: Γονικό σχόλιο

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
