Topic Map Export (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Export
et: Ekspordi

en: Owner
et: Omanik

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: Creator
et: Looja

en: Entity reference
et: Olemi viide
