Topic Map Export (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Node reference
hu: Tartalomra hivatkozás

en: Parent comment
hu: Szülő hozzászólás

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Owned by
hu: Tulajdonos:

en: Referenced by
hu: Erre hivatkozó

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás
