Topic Map Export (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: Created by
lt: Sukurė

en: Owned by
lt: Savininkas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
