Topic Map Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Export
ru: Экспортировать

en: Owner
ru: Владелец

en: Node reference
ru: Связь с материалом

en: Parent comment
ru: Родительский комментарий

en: Creator
ru: Автор

en: Created by
ru: Автор

en: Owned by
ru: Принадлежит

en: Referenced by
ru: Связано с

en: Entity reference
ru: Ссылка на сущность
