Total Control Admin Dashboard (7.x-2.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Administration
cs: Administrace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Manage
cs: Správa

en: Display
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: no
cs: ne

en: Page
cs: Stránka

en: Fields
cs: Pole

en: Category overview
cs: Náhled kategorie

en: Users
cs: Uživatelé

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: list terms
cs: seznam termínů

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: allowed
cs: povoleno

en: Go to list
cs: Přejít na seznam
