Total Control Admin Dashboard (7.x-2.1-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Administration
he: ניהול

en: Categories
he: קטגוריות

en: Manage
he: ניהול

en: Display
he: תצוגה

en: Configure
he: הגדרות

en: no
he: לא

en: Page
he: דף

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Fields
he: שדות

en: Category overview
he: רשימת קטגוריות

en: Users
he: חברי האתר

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: list terms
he: הצגת סיווגים

en: Max
he: מקסימום

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות
