Total Control Admin Dashboard (7.x-2.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Administration
nl: Beheer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Manage
nl: Beheren

en: Display
nl: Weergeven

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Configure
nl: Instellen

en: no
nl: nee

en: Page
nl: Pagina

en: Welcome
nl: Welkom

en: Fields
nl: Velden

en: Category overview
nl: Categorieënoverzicht

en: Users
nl: Gebruikers

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: list terms
nl: termen weergeven

en: Max
nl: Maximaal

en: Add vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Infinite
nl: Oneindig

en: 1 term | @count terms
nl[0]: 1 term
nl[1]: @count termen

en: allowed
nl: toegestaan

en: No nodequeues exist.
nl: Er zijn geen wachtrijen.

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Content overview
nl: Inhoudsoverzicht
