Total Control Admin Dashboard (7.x-2.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Administration
tr: Yönetim

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Manage
tr: Yönetim

en: Display
tr: Gösterim

en: Configure
tr: Yapılandır

en: no
tr: hayır

en: Page
tr: Sayfa

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Fields
tr: Alanlar

en: Category overview
tr: Kategori genel durumu

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Create content
tr: İçerik yarat

en: list terms
tr: terimleri listele

en: Max
tr: Maks

en: Add vocabulary
tr: Sözlük ekle

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: Infinite
tr: Sınırsız

en: Go to list
tr: Listeye git

en: Redirect administrators to Dashboard after log in
tr: Giriş yaptıktan sonra yöneticileri Kontrol Paneli'ne yönlendirin
